Fed-kupa: újra győztek a fehéroroszok Budapesten
A fehérorosz és a török válogatott is győzelemmel folytatta szereplését csütörtökön Budapesten, a tenisz Fed Kupa euro-afrikai zóna 1. csoport tornáján.
Előbbi a portugál, utóbbi a bolgár csapatot győzte le. A B-csoportban a magyarok péntek 16 órakor lépnek ismét pályára, az ellenfél a lett csapat lesz a Syma Csarnokban.
FEDERATION-KUPA, EURO-AFRIKAI-ZÓNA, 1. CSOPORT, SYMA-CSARNOK
D-csoport, 2. forduló
Fehéroroszország–Portugália 3:0
Törökország–Bulgária 2:1
A csoport állása: 1. Fehéroroszország 2 győzelem, 2. Törökország 1 (2 nyert mérkőzés, 5 nyert szett), 3. Portugália 1 (2, 4), 4. Bulgária 0
KÉSŐBB
C-csoport
Ukrajna–Szlovénia 16.00
Ausztria–Izrael 16.00
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



