ATP-vb: a Bryan fivérek negyedik trófeája
A Bryan testvérpár, Bob és Mike nyerte meg a londoni ATP-világbajnokságon a párosok küzdelmét, miután az első helyen rangsorolt duó a fináléban szuperrövidítésben – 6:7 (5–7), 6:2, 10–7 – bizonyult jobbnak az Ivan Dodig, Marcelo Melo, hetedik helyen kiemelt horvát, brazil kettősnél.
A férfipárosoknál a világranglistát vezető amerikai családi vállalkozás először 2003-ban jutott el a döntőig, rögtön nyert is, miként 2004-ben. A következő sikerre 2009-ig kellett várniuk, 2008-ban a döntő vesztes résztvevői voltak, ahogyan tavaly is.
Az összesített rangsorban a párosok között ezzel a győzelemmel holtversenyben a második helyre léphettek, beérve a három különböző párral összesen négy győzelmet arató kanadai Daniel Nestort, míg az élen álló honfitársaknak, Peter Flemingnek és John McEnroe-nak hét-hét diadala van, utóbbiak 1978 és 1984 között nem találtak legyőzőre.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



