Tenisz: Perthben rendezik a Fed-kupa döntőjét
Perthben rendezik a Fed-kupa novemberi döntőjét Ausztrália és Franciaország női teniszválogatottja között.
A nyugat-ausztráliai város Melbourne és Brisbane pályázatát előzte meg, és 1971 után adhat ismét otthont a finálénak.
A házigazdák csapatát várhatóan a friss Roland Garros-bajnok Ashleigh Barty vezeti az RAC Arénában november 9-én és 10-én.
Perth volt a házigazdája 1989-től idén januárig a Hopman-kupának, a nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságnak. Ezt azonban jövő januárban felváltja a férfiaknak kiírt, 24 csapatos ATP-kupa, amelyre Perth mellett Sydneyben és Brisbane-ben kerül sor.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



