Wimbledon: tízezer dollárra büntették Serena Williamset

MTI, K. Zs.MTI, K. Zs.
2019.07.09. 10:08
null
Serena Williams az egyik idei wimbledoni mérkőzésén (Fotó: AFP)
Pénzbüntetéseket szabott ki a wimbledoni tenisztorna vezetősége több játékosra.

 

Az amerikai Serena Williamsnak tízezer dollárt kell fizetnie, amiért még a viadal előtt károkat okozott az egyik pályán. Az eset részletei nem ismertek, mindössze annyi sejthető, hogy a teniszező az elhajított ütőjével okozta a kárt.

Az olasz Fabio Fogninit háromezer dollárra büntették azt követően, hogy a Tennys Sandgrennel szemben elveszített harmadik fordulós mérkőzése közben kikelt magából és azt mondta, hogy bárcsak bomba robbanna az All England Clubban.

A dühkitöréseiről ismert ausztrál Nick Kyrgiosnak az első fordulóban, illetve a másodikban „bemutatott” akciói miatt kell fizetnie három-, illetve ötezer dollárt.

Az eseményről a Nemzeti Sportot tudósítja: Klein Ron

Legfrissebb hírek

Fucsovics és Marozsán a harmadik körben egymással is találkozhat Wimbledonban

Tenisz
2026.06.26. 12:17

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
2026.06.24. 15:29

Doppingvétség miatt négy évre eltiltották a 2023-as női wimbledoni bajnokot

Tenisz
2026.06.22. 16:33

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban

Tenisz
2026.06.21. 21:18

Továbbra is semleges színekben indulhatnak az orosz teniszezők Wimbledonban

Tenisz
2026.06.18. 12:15

Ismét együtt indulnak a Williams nővérek a wimbledoni tenisztornán

Tenisz
2026.06.16. 14:52

Serena Williams London után Berlinben is pályára lép

Tenisz
2026.06.05. 13:04

Carlos Alcaraz nem indul Wimbledonban sem – hivatalos

Tenisz
2026.05.19. 17:31
Ezek is érdekelhetik