Wimbledon: tízezer dollárra büntették Serena Williamset

Serena Williams az egyik idei wimbledoni mérkőzésén (Fotó: AFP)
Pénzbüntetéseket szabott ki a wimbledoni tenisztorna vezetősége több játékosra.
Az amerikai Serena Williamsnak tízezer dollárt kell fizetnie, amiért még a viadal előtt károkat okozott az egyik pályán. Az eset részletei nem ismertek, mindössze annyi sejthető, hogy a teniszező az elhajított ütőjével okozta a kárt.
Az olasz Fabio Fogninit háromezer dollárra büntették azt követően, hogy a Tennys Sandgrennel szemben elveszített harmadik fordulós mérkőzése közben kikelt magából és azt mondta, hogy bárcsak bomba robbanna az All England Clubban.
A dühkitöréseiről ismert ausztrál Nick Kyrgiosnak az első fordulóban, illetve a másodikban „bemutatott” akciói miatt kell fizetnie három-, illetve ötezer dollárt.
Az eseményről a Nemzeti Sportot tudósítja: Klein Ron
Legfrissebb hírek

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Serena Williams London után Berlinben is pályára lép
Tenisz
2026.06.05. 13:04

Carlos Alcaraz nem indul Wimbledonban sem – hivatalos
Tenisz
2026.05.19. 17:31
Ezek is érdekelhetik




