Tenisz: idén már nem játszik többet a Roland Garros női döntőse
Csuklóműtétje miatt az idén már nem lép pályára Markéta Vondrousová, a francia nyílt teniszbajnokság döntőse. A cseh játékos közösségi oldalán jelentette be, hogy már át is esett az operáción, mivel a Roland Garros után folyamatosan gondok voltak a bal csuklójával.
A világranglistán 22. játékos idén Isztambulban és Budapesten döntőt játszott, Indian Wellsben, Miamiban és Rómában pedig a negyeddöntőig menetelt, mielőtt a párizsi Grand Slam-torna fináléjában kikapott az ausztrál Ashleigh Bartytól.
A 20 éves Vondrousová – aki legutóbb a wimbledoni első fordulóban (akkor már sérülten) játszott – jövő januárban szeretne visszatérni.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



