Tenisz: elkapta a koronavírust Udvardy Panna

SZ. R.SZ. R.
2022.01.30. 21:15
null
Udvardy Panna elkapta a koronavírust (Fotó: Dömötör Csaba)
Elkapta a koronavírust Udvardy Panna, így karanténba került Budapesten – számolt be a hírről a teniszezőnő a hivatalos Instagram-oldalán.

 

A magyar teniszezőnő január 30-án, vasárnap délután tett közzé egy képet Instagram-sztorijában, amelyben különböző lázcsillapító gyógyszerekről készített képet. Ezután kora este az első napon tapasztalt tüneteiről is beszámolt. „Az első napon nagyon fáradtnak éreztem magam, egy kis lázam is volt, valamint a testrészeim fájtak. Követem az orvosi utasításokat, és a következő hét napban karanténba vonulok." A teniszezőnő beszámolója szerint a következő egy hétbenBudapesten leszkaranténban.

Udvardy Panna pályafutása során először szerepelhetett Grand Slam-főtáblán az Australian Openen, amelynek első körében búcsúzott. Ahogy arról korábban beszámoltunk,a teniszezőnő egy az M1 aktuális csatornának adott interjújában mesélt róla, hogy néhány napot a családjával tölt el, majd szerdán indult volna tovább Szentpétervárra, a fertőzés miatt azonbankihagyja az ottani WTA-tornát.

Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség

Tenisz
2026.06.25. 12:22

Eastbourne-i tenisztorna: Udvardy kikapott Ostapenkótól a nyolcaddöntőben

Tenisz
2026.06.24. 15:47

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
2026.06.23. 18:58

Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar teniszcsatából Eastbourne-ben

Tenisz
2026.06.23. 16:52

Marozsán, Udvardy, Bondár és Gálfi is rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
2026.06.22. 09:54

Pegula döntő játszmában legyőzte Szabalenkát a berlini elődöntőben

Tenisz
2026.06.20. 17:41

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti

Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik