
Bondár bejutott az elődöntőbe Svájcban (Fotó: Koncz Márton)
Bondár Anna bejutott az elődöntőbe a svájci Chiassóban zajló salakpályás női ITF-tenisztornán.
A világranglistán elfoglalt 108. helyével a jelenlegi legjobb magyar női játékos – aki a múlt héten döntőt vívott a szintén svájci Bellinzonában – pénteken a máltai Francesca Curmival (315.) csapott össze, és bő két óra alatt 6:4, 7:6 (7–5)-re nyert.
A Hajdúszoboszló SE sportolója a legjobb négy között a spanyol Irene Burillo Escorihuelával (237.) vagy a francia Lois Boissonnal (205.) mérkőzik meg.
Legfrissebb hírek

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré
Képes Sport
2026.06.25. 14:56

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben
Tenisz
2026.06.14. 16:06

Tenisz: húsz százalékkal nőnek a pénzdíjak Wimbledonban
Tenisz
2026.06.11. 14:30
Ezek is érdekelhetik




