
Schmitt Petra (balra), és Temesvári Andrea (Fotó: MTSZ)
Jelentős sportdiplomáciai sikerről számolt be a Magyar Teniszszövetség közösségi oldala: az 1986-os Roland Garroson a női párost Martina Navratilovával megnyerő Temesvári Andreát beválasztották a Nemzetközi Teniszszövetség Billie Jean King-kupa-bizottságába.
A magyar szövetség (MTSZ) közösségi oldalának csütörtöki beszámolója szerint a korábbi világranglista-hetedik, párosban Roland Garros-bajnok, ma már edzőként dolgozó Temesvári a következő két évben a Billie Jean King-kupa-bizottság tagjaként segíti a sportág és a női csapat-világbajnokság fejlődését. A bizottság vezetője az egyéniben kétszeres Grand Slam-győztes francia Mary Pierce. Az MTSZ főtitkára, Schmitt Petra a Davis- és BJK-kupa-munkacsoportban kezdi meg ITF-es tevékenységét.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


