Vizes vb: így szurkolták ki Olasz Annáék a hajrában az ezüstérmet – videó

CS. M.CS. M.
2022.06.26. 15:05
null
Ez ezüstérmet szerző magyar csapat (Fotó: Dömötör Csaba)
Mint arról beszámoltunk, a hazánkban zajló vizes világbajnokság nyílt vízi úszóversenyeinek első napján a magyar válogatott fantasztikus teljesítménnyel ezüstérmet szerzett a 6 kilométeres csapatversenyben, a Lupa-tavon. 


A Rohács Réka, Olasz Anna, Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf összeállítású váltó 1:04:43.00 órás eredménnyel végzett a második helyen a németek mögött, az olaszokat célfotóval megelőzve.

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS (Lupa-tó)
13.00: csapatverseny, 6 km
1. Németország 1:04:40.50
2. MAGYARORSZÁG 1:04:43.00
3. Olaszország 1:04:43.00

Íme, hogy szurkolták ki Olasz Annáék az esütérmet

Legfrissebb hírek

Szántó Dávid: Ezzel a stábbal garancia lesz arra, hogy a megfelelő színvonalon rendezzük meg a 2027-es vizes vb-t

Úszás
6 órája

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság

Úszás
16 órája

Nyílt vízi úszás: Fábián Bettina ott lesz az Eb-n, de lehet, hogy csak váltóban indul

Úszás
2026.06.25. 18:08

Fábián Bettina: Elegünk van abból, hogy újra és újra kockára kell tennünk az egészségünket

Úszás
2026.06.23. 15:02

Nyílt vízi úszó-vk: Fábián Bettina újabb ezüstérmet szerzett Setúbalban

Úszás
2026.06.21. 13:44

Betlehem: arany – is!

Úszás
2026.06.20. 20:02

Nyílt vízi úszó vk: Fábián ezüst-, Mihályvári-Farkas bronzérmes Setúbalban

Úszás
2026.06.20. 15:09

Betlehem Dávid világos célja: a világ legjobbja akar lenni

Úszás
2026.05.07. 09:27
Ezek is érdekelhetik