Vízi Eb: „Erős csapat tért vissza a rossz nyári szereplés után”
A magyar férfi vízilabda-válogatott bronzérmes lett a belgrádi Európa-bajnokságon, miután a harmadik helyért játszott mérkőzésen 13-10-re legyőzte Görögországot. A Nemzeti Sport helyszíni tudósítójának Benedek Tibor szövetségi kapitány értékelte a bronzmeccset és a tornát.
Férfi vízilabda Bajnokok Ligája: a budapesti final sixre a jegyek még kaphatók ajegyed.huoldalon!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







