Vízilabda: a három magyarral felálló Recco lett a kupagyőztes

2009.04.28. 01:57
Címkék
Magabiztos játékkal, tulajdonképpen simán védte meg a címét a férfi vízilabda Olasz Kupában a három magyar pólóssal felálló Pro Recco.
Pino Porzio együttese az elődöntőben 11–7-re verte meg a Bresciát, a fináléban pedig 10–4-re győzött a Savona ellen. A két meccsen Madaras Norbert négy, Kásás Tamás kettő, míg Märcz Tamás egy gólt szerzett.A Recco negyedik magyar játékosa, Benedek Tibor az olasz szövetség légióskorlátozása miatt nem szerepelhet a bajnokságban és a kupában.A Märcz Tamással készült interjúnkat a Nemzeti Sport keddi számában olvashatják.A Märcz Tamással készült interjúnkat a Nemzeti Sport keddi számában olvashatják.
Legfrissebb hírek

Zalánki Gergő távozik az Olympiakosz vízilabdacsapatától

Vízilabda
2026.06.20. 17:29

Döntőt játszik a Pro Recco, az Olympiakosz lesz az FTC ellenfele a vízi BL bronzmeccsén

Vízilabda
2026.06.11. 22:33

Zalánki Gergő visszatérhet a Pro Reccóhoz – sajtóhír

Vízilabda
2026.05.13. 10:40

A Pro Recco otthonában győzött az FTC pólócsapata a BL-ben, de ez nem volt elég a csoportelsőséghez

Vízilabda
2026.04.21. 22:11

Férfi vízi BL: a Pro Recco ezúttal jobb volt a Ferencvárosnál

Vízilabda
2026.03.04. 22:25

Ismét megnyerte a Ferencváros a férfi vízilabda Európai Szuperkupát!

Vízilabda
2025.10.08. 21:17

Csak szuper lehet – Patai Gergely jegyzete

Vízilabda
2025.10.07. 23:23

Férfi vízilabda Európai Szuperkupa: kölcsönös a tisztelet a Ferencváros és a Pro Recco között

Vízilabda
2025.10.07. 18:31
Ezek is érdekelhetik