Vizes vb: gáláztak a női pólósok Üzbegisztán ellen

2009.07.23. 18:23
Címkék
Harmadik csoportmérkőzését is megnyerte a magyar női vízilabda-válogatott a római világbajnokságon. A magyar lányok 18–5-re verték meg Üzbegisztánt az A-csoport 3. fordulójában. Az már korábban eldőlt, hogy a mieink csoportelsőként végeznek.
A részletekről itt olvashat!A részletekről itt olvashat!

VIZES VB, NŐI VÍZILABDA

A-CSOPORT, 3. FORDULÓ
Üzbegisztán–Magyarország 5–18
Legfrissebb hírek

Szántó Dávid: Ezzel a stábbal garancia lesz arra, hogy a megfelelő színvonalon rendezzük meg a 2027-es vizes vb-t

Úszás
7 órája

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság

Úszás
17 órája

Végleges a 2027-es vizes vb menetrendje

Úszás
2026.02.02. 14:34

„Továbbra is Kazany marad a 2028-as vizes Európa-bajnokság házigazdája”

Úszás
2025.12.24. 14:16

Hivatalos a 2027-es budapesti vizes világbajnokság időpontja, az MVM Dome is a helyszínek között

Úszás
2025.12.15. 18:15

Oroszország pályázik a 2031-es vizes világbajnokságra

Úszás
2025.11.07. 14:31

Megalakult a 2027-es vizes vb szervezőbizottsága

Úszás
2025.10.08. 17:48

Termék és csomagolás – Patai Gergely publicisztikája

Vízilabda
2025.09.10. 01:19
Ezek is érdekelhetik