Vízilabda Eb: Kemény Dénes kizárólag az eredménnyel elégedett

2010.08.29. 15:48
Bár a magyar férfi vízilabda-válogatott 10–8-ra legyőzte Németországot a zágrábi kontinenstorna első fordulójában, Kemény Dénes szövetségi kapitány nem volt túlzottan elragadtatva a látottaktól.

„Az eredménnyel elégedett vagyok, ennyi. A játékosokkal biztosan el fogok beszélgetni az öltözőben…” – mondta a szakvezető.

„Az első mérkőzés mindig nehéz egy nagy tornán, a legfontosabb feladatot teljesítettük, megszereztük a három pontot. Az biztos, hogy fejlődnünk kell a játékban, főleg, hogy Szerbia következik” – értékelt az Eb hivatalos honlapjának Szécsi Zoltán.

„A múlt héten Andreas Schlotterbeck nem tudott betegség miatt edzeni, a fiam, Marko lázas volt, Politze influenzából gyógyult fel és nem játszhatott, Paul Schülernek pedig valószínűleg eltört az orra a harmadik negyedben – ehhez képest szenzációsan jól játszottunk. Egyáltalán nem rossz eredmény, hogy csak két góllal kaptunk ki az olimpiai bajnoktól, büszke vagyok a játékosaimra”  – nyilatkozta a németek trénere, Hagen Stamm.

Legfrissebb hírek

Megszavazta a képviselő testület, Benedek Tiborról a Margit-szigeten neveznek el sétányt

Vízilabda
4 órája

Vb 2026: lágyéksérülés miatt nem edzett a németek balbekkje

Foci vb 2026
2026.06.24. 21:31

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Manuel Neuer: A cserék is jó energiákat hoztak a játékba

Foci vb 2026
2026.06.14. 22:55

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30

Magyarország évtizedekre elköszönt, Salvatore Schillaci beköszönt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.09. 14:49

Úgy kezdett a magyar válogatott, mint labdarúgó-vb-n még senki – videók!

Minden más foci
2026.06.03. 11:18

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20
Ezek is érdekelhetik