A Magyar Vízilabda-szövetség megtartotta négyévente esedékes elnökválasztását. A posztra két jelölés érkezett, a kétszeres olimpiai bajnok kapus Gergely Istváné, illetve a válogatott élén 16 évig hatalmas sikereket arató Kemény Dénesé. A szavazást a korábbi tréner nyerte meg 134–108-ra. A kapitány az NSO Tv-nek elmondta, olyan lépéseket kell tenni a vízilabda érdekében, hogy élmény legyen uszodába járni.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






