A férfi vízilabda-bajnokság idei meccsein már nem Ambrus Tamás vezetésével szerepel a Ferencváros, immáron a szakember eddigi segítője, Varga I Zsolt a főnök a kispadon.
Ambrus november vége óta nemcsak trénerként, hanem szakosztályvezetőként is dolgozik, s a kettős feladatkör túl nagy terhet rótt rá, így a szezon hátralevő részében az olimpiai bajnok Varga I kapta meg a vezetőedzői posztot.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






