A magyar férfi vízilada-válogatott újonnan kinevezett szövetségi kapitánya, Benedek Tibor megtartotta első hivatalos edzését. A jó hangulatú tréninget követően a háromszoros olimpia bajnok Benedek és a válogatott center, Kis Gábor vázolta fel a helyzetet és a rövid távú terveket az NSO Tv-nek.
„LEHET, HOGY SOKAN NAGYON FIATALOK, DE RENDKÍVÜL TEHETSÉGESEK”„LEHET, HOGY SOKAN NAGYON FIATALOK, DE RENDKÍVÜL TEHETSÉGESEK”
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






