A férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörét 11–7-es győzelemmel zárta Berlinben az A-Híd-Szeged, amely ezzel biztossá tette első helyét a D-csoportban. A mérkőzést követően Baksa Lászlót kérdezte az NSO Tv a találkozóról és a folytatásról!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






