Nincs már veretlen csapat a vízilabda ob I-ben: az Eger végig vezetve legyőzte a korábban veretlen Szegedet. Gerendás György, a hazaiak vezetőedzője úgy küldte vízbe „fiait”, hogy mutassák meg, az Eger jó csapat, és hogy a Szeged nem legyőzhetetlen. A háromszoros olimpiai bajnok Molnár Tamás elmondta, nem lepte meg az Eger játéka, de többet hibázott a Szeged, ezért veszítettek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






