Vizes-vb: női pólósaink kikaptak a spanyoloktól, a bronzért játszhatnak

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.07.31. 22:57
A bronzéremért játszhat a magyar női vízilabda-válogatott, miután a Barcelonában zajló vizes-világbajnokság női pólótornájának elődöntőjében nagy csatában, szoros meccsen, egygólos (13–12) vereséget szenvedtek a házigazda spanyol együttestől. A mi ellenfelünk a bronzmeccsen Oroszország lesz, míg a spanyolok az Ausztrálokkal döntőznek.


Bővebben itt olvashat a mérkőzésről!

VIZES-VB, NŐI VÍZILABDA
ELŐDÖNTŐ
Spanyolország–Magyarország
13–12 (55, 44, 23, 20)

Legfrissebb hírek

Betlehem Dávid: Eddig még csak Pogány Induló-koncerten voltam itt

Úszás
15 órája

Szántó Dávid: Ezzel a stábbal garancia lesz arra, hogy a megfelelő színvonalon rendezzük meg a 2027-es vizes vb-t

Úszás
Tegnap, 21:22

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság

Úszás
Tegnap, 11:07

Sikeres operáción van túl az FTC női válogatott vízilabdázója

Vízilabda
2026.06.19. 14:04

A férfi vízilabda-válogatottunk második, a női negyedik a világranglistán

Vízilabda
2026.05.12. 10:53

Los Angeles 2028: végleges a vízilabda kvalifikációs rendszere

Vízilabda
2026.05.08. 10:51

Cseh Sándor: A görögöktől elszenvedett vereség után új lapot nyitottunk

Vízilabda
2026.05.08. 10:42

Női pólósaink megverték az ausztrálokat, ott lehetnek a vk-szuperdöntőn

Vízilabda
2026.05.06. 15:21
Ezek is érdekelhetik