Vizes-vb: az úszószövetség nyílt levélben gratulált a pólósoknak
A Magyar Úszószövetség nevében Gyárfás Tamás elnök nyílt levélben gratulált a vízilabdásoknak a vizes-világbajnokságon megszerzett két éremért. Az alábbiakban változtatás nélkül olvashatják a nyílt levelet:
„A Magyar Úszó Szövetség nyílt levele a Magyar Vízilabda Szövetségnek
GRATULÁLUNK,
A tőle megszokott fényében ragyog újfent a magyar vízilabda!
Lenyűgöző volt a férfi, de ugyanúgy a női válogatott teljesítményét csodálni!
A magyar úszók, a Magyar Úszó Szövetség nevében szívből gratulálunk!
Egy újabb megközelítésben bizonyságát kaptuk, mi több, a bizonyságát adtuk a 203 tagországot felsorakoztató Nemzetközi Úszó Szövetségnek, hogy Magyarország a 19. FINA Világbajnokságnak méltó házigazdája.
Őszinte megbecsüléssel:
Gyárfás Tamás
A Magyar Úszó Szövetség elnöke"
Legfrissebb hírek

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság
Úszás
2026.06.26. 11:07

A Kúria döntött, Gyárfás Tamás börtönben marad
Úszás
2026.02.05. 08:34

Végleges a 2027-es vizes vb menetrendje
Úszás
2026.02.02. 14:34
Ezek is érdekelhetik





