A Dunaújvárosi Főiskola VE sikerével zárult a Szolnokon rendezett női vízilabda Magyar Kupa. Az NSO Tv-nek a győztes gárda vezérei, Gurisatti Gréta és Menczinger Kata a csapatjátékot emelte ki, míg a ZF-Eger vezetőedzője, Kelemen Attila szerint a centerek gyenge teljesítménye miatt kaptak ki.
„A MEGHATÁROZÓ JÁTÉKOSOK GYENGE TELJESÍTMÉNYE MIATT KAPTUNK KI” „A MEGHATÁROZÓ JÁTÉKOSOK GYENGE TELJESÍTMÉNYE MIATT KAPTUNK KI”
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik





