Zsinórban harmadszor nyerte meg a férfi vízilabdázók Magyar Kupáját az A-Híd Szeged. A Szolnok elleni döntő után a győztes féltől Vincze Balázs vezetőedző és Nagy Viktor, míg az ezüstérmestől Kovács István szakmai igazgató és Hosnyányszky Norbert értékelt az NSO Tv-nek.
„MENTÁLIS BAJOK OKOZTÁK A VESZTÜNKET”„MENTÁLIS BAJOK OKOZTÁK A VESZTÜNKET”
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






