Férfi vízi: mindkét légiós marad Szegeden, alakul a csapat

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.05.25. 10:44
A távozók hada – Vincze Balázs edző, Decker Ádám, Hegedüs Gábor és Juhász Zsolt az OSC-hez, Nagy Viktor, illetve Tóth Márton a Szolnokhoz igazolt, míg Szivós Márton Egerben folytatja, ha az egészsége is engedi – után szerződést hosszabbító játékosokról is be lehet számolni a bronzérmes Diapolo-Szeged férfi vízilabdacsapatánál.

A nemrég befejeződött szezonban szerepelt gárda tagjai közül egyedül a center Sánta Dánielnek volt szerződése a következő idényre, de marad a kapus Molnár Dávid és a szélső Kiss Csaba is, sőt, a klubvezetés arról tájékoztatta a Nemzeti Sportot, hogy a csapat két légiósa, a világbajnok horvát védő Aljosan Kunac és a szlovák center, Lukas Seman is marad. Juhász György szakosztály-vezető azt is elmondta, a jövő héten újabb bejelentések várhatóak.

A Szeged szakmai igazgatója a visszavonuló háromszoros olimpiai bajnok Molnár Tamás lesz, Vincze Balázs edző helyét pedig eddigi segítője, Varga Péter veheti át.

 

Legfrissebb hírek

Vogel Soma: Újra mi leszünk az üldözők a BL-ben, ez pluszmotivációt ad

Vízilabda
2026.06.14. 15:47

Vízilabda: Burián Gergely és Vigvári Vince BL-győztes a Barcelonetával

Vízilabda
2026.06.13. 22:45

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nyéki Balázs: Ha a Barceloneta legjobbjait hatástalanítjuk, rendben leszünk!

Vízilabda
2026.06.11. 13:10

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!

Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre

Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: nyert a Szeged, egyenlített az 5. helyért folyó párharcban

Vízilabda
2026.05.22. 20:00

Fölényesen nyert a Vasas a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.19. 20:32
Ezek is érdekelhetik