Férfi vízi MK: döntőbe jutott a címvédő Szolnok
A címvédő Szolnok 9–5-re győzött a Szeged ellen az Egerben zajló férfi vízilabda Magyar Kupa szombati első elődöntőjében, ezzel bejutott a fináléba.
A Szolnok ellenfele a tavalyi döntős OSC és a házigazda Eger mérkőzésének győztese lesz. A döntő vasárnap 16.30 órakor kezdődik, bronzmérkőzést nem rendeznek. MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ
Szolnoki Dózsa-Közgép–Szeged-Diapolo 9–5 (2–1, 4–2, 0–2, 3–0)
KÉSŐBB
A-Híd-OSC-Újbuda–ZF-Eger 13.30
Szolnoki Dózsa-Közgép–Szeged-Diapolo 9–5 (2–1, 4–2, 0–2, 3–0)
KÉSŐBB
A-Híd-OSC-Újbuda–ZF-Eger 13.30
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Fölényesen nyert a Vasas a férfi vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.19. 20:32
Ezek is érdekelhetik




