Férfi vízi MK: Szolnok–Eger döntőt rendeznek vasárnap

MTI MTIMTI MTI
2015.12.12. 15:09
A házigazda ZF-Eger 5–4-re legyőzte az OSC-t a férfi vízilabda Magyar Kupa szombati elődöntőjében.

Az egriek az első negyedben négygólos előnybe kerültek, a fővárosiak később egyenlíteni tudtak, ám a találkozó utolsó gólját a hazaiak részéről Biros Péter szerezte. A ZF-Eger ellenfele a vasárnap 16.30-kor kezdődő fináléban a címvédő Szolnok lesz, bronzmérkőzést nem rendeznek.

A Szolnok az első elődöntőben magabiztos győzelmet aratott a Szeged ellen, bár a harmadik negyedben „ijesztgettek” a szegediek, de a záró játékrészben meg kellett hajolniuk az esélyesebb Dózsa előtt.


MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ
A-Híd-OSC-Újbuda–ZF-Eger 4–5 (1–4, 0–0, 2–0, 1–1)

KORÁBBAN
Szolnoki Dózsa-Közgép–Szeged-Diapolo 9–5 (2–1, 4–2, 0–2, 3–0)

Legfrissebb hírek

Vogel Soma: Újra mi leszünk az üldözők a BL-ben, ez pluszmotivációt ad

Vízilabda
2026.06.14. 15:47

Vízilabda: Burián Gergely és Vigvári Vince BL-győztes a Barcelonetával

Vízilabda
2026.06.13. 22:45

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nyéki Balázs: Ha a Barceloneta legjobbjait hatástalanítjuk, rendben leszünk!

Vízilabda
2026.06.11. 13:10

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!

Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre

Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: nyert a Szeged, egyenlített az 5. helyért folyó párharcban

Vízilabda
2026.05.22. 20:00

Fölényesen nyert a Vasas a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.19. 20:32
Ezek is érdekelhetik