Férfi vízi: az olimpiai bajnok nyáron távozik Debrecenből
A szezon végén távozik posztjáról Varga Tamás, a férfi vízilabda ob I-ben szereplő Debrecen vezetőedzője.
A klub szerda este tájékoztatta az MTI-t arról, hogy a játékosként kétszeres olimpiai bajnok szakvezető, valamint a vezetőség több egyeztető megbeszélést követően közösen döntötte el, hogy nem hosszabbítják meg a június 30-án lejáró szerződést.
A Debrecen az alsóház győztese lett a középszakaszban, így a kilencedik helyért játszhat a Miskolccal.
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Demjén Patrik visszatér az MTK-hoz – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.12. 11:03
Ezek is érdekelhetik






