Férfi vízilabda: a Szolnokhoz szerződik a válogatott szélső
Az OSC vízilabdacsapatának 25 esztendős világbajnoka, Bátori Bence a bajnok Szolnoknál folytatja pályafutását – árulta el a pólós a vlv.hu-nak.
„Kétéves szerződést kötök a Szolnokkal. Az elmúlt években három alkalommal hívtak, most, a negyediknél gondoltam úgy, hogy elérkezett az idő és elfogadtam az ajánlatot. Úgy tudom, hogy a világ egyik legjobb játékosának helyére hívnak és ez természetesen külön megtiszteltetés. Mindig is szerettem volna Cseh Sándorral együtt dolgozni, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a közös munka” – mondta Bátori Bence.Bátori Bence.
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06
Ezek is érdekelhetik




