Vízi: Nem tudom, mihez kezdjek a „való világban” – Gór-Nagy
Mint megírtuk, kikerült az OSC vízilabdacsapatából a csapatkapitány Gór-Nagy Miklós. A 2013-ban világbajnok játékos a Borsnak elmondta, hogy egyelőre nem tudja, mihez kezdjen, ám Märcz Tamás szövetségi kapitánnyal már beszélt.
Januárban végeztem a jogon, egyelőre semmi tapasztalatom nincs benne. A közgazdasági végzettségemet a családi vállalkozásomban kamatoztatom.Egész életemben a vízilabda játszotta a meghatározó szerepet, így nem tudom, mihez kezdjek majd a „való világban”. Ahhoz viszont nem feltétlenül ragaszkodom, hogy a két diplomámat továbbra is a sportban kamatoztassam.
„Konzultáltam már Märcz Tamás szövetségi kapitánnyal. Technikailag nem kizárt, hogy klub nélkül is válogatott lehessek, ám ez nem rajtam múlik. A kapitány döntése, ki kerül a csapatba .”
A Bors megkereste Märcz Tamást, számít-e a nemzeti csapatnál Gór-Nagyra, ám ebben a témában nem kívánt nyilatkozni.
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik





