Vízi: Fodor Rajmund lett a Kaposvár szakmai igazgatója

MTI MTIMTI MTI
2020.06.04. 14:39
null
Fodor Rajmund lett a Kaposvár szakmai igazgatója (Fotó: Kuklis István, Délmagyarország)
A kétszeres olimpiai bajnok Fodor Rajmund lett a férfi vízilabda ob I-ben szereplő Kaposvári VK szakmai igazgatója.    

 

A klub csütörtöki szezonnyitó sajtótájékoztatóján a világ- és kétszeres Európa-bajnok elmondta, az a célja, hogy egy lendületes, látványos vízilabdát játszó csapatot alakítsanak ki a somogyi megyeszékhelyen.

Dobos Pál elnök az eseményen megjegyezte, a jubileumi, tizedik élvonalbeli szezonjára készülő csapat alaposan megfiatalított kerettel vág neki az idénynek: négy KSI-nevelésű játékos – Horváth Ákos, Grieszbacher Márk, Tóth Gili Tamás és Vékony Ákos– is csatlakozik a csapathoz, valamint a helyi utánpótlásból is jó néhány fiatal felkerül Surányi László együtteséhez.

A vezetőedző arról beszélt, hogy sikerre éhes keretet sikerült kialakítani Kaposváron– várhatóan még egy center érkezik –, a csapat pedig reményei szerint bizonyítja is majd, hogy helye van az élvonalban.

Legfrissebb hírek

Férfi vízi ob I: a Kaposvár és az UVSE győzelmével ért véget az alsóházi idény

Vízilabda
2026.06.05. 20:24

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is

Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre

Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Története során huszonnyolcadszor bajnok az FTC a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.31. 20:09

Férfi vízilabda ob I: újra legyőzte a Szolnokot, a BVSC lett a bronzérmes

Vízilabda
2026.05.30. 17:22

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?

Vízilabda
2026.05.30. 10:29

Nyolc FTC-gól az első negyedben, a zöld-fehérek másodszor is legyőzték a Honvédot a vízilabda ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.27. 20:03

Férfi vízilabda ob I: ismét előnyben a Vasas az 5. helyért zajló párharcban

Vízilabda
2026.05.24. 16:19
Ezek is érdekelhetik