Női vízi MK: az UVSE, az FTC, a Dunaújváros és a BVSC is nyert
Az UVSE, az FTC, a Dunaújváros és a BVSC-Zugló is sima győzelmet aratott a női vízilabda Magyar Kupa csütörtöki játéknapján.
NŐI VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, NŐK
A-CSOPORT
UVSE–ZF-Eger 17–10 (5–3,3–2,4–2,5–3)
FTC–Tatabányai Vízmű SE 15–2 (2–0,5–1,2–0,6–1)
B-CSOPORT
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–III. Kerületi TVE 16–5 (3–2,4–1,4–2,5–0)
BVSC-Zugló–Budapest Honvéd 24–6 (5–1,5–2,8–1,6–2) NŐI VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, NŐK
A-CSOPORT
UVSE–ZF-Eger 17–10 (5–3,3–2,4–2,5–3)
FTC–Tatabányai Vízmű SE 15–2 (2–0,5–1,2–0,6–1)
B-CSOPORT
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–III. Kerületi TVE 16–5 (3–2,4–1,4–2,5–0)
BVSC-Zugló–Budapest Honvéd 24–6 (5–1,5–2,8–1,6–2)
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07
Ezek is érdekelhetik





