
Märcz Tamás, a férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya (Fotó: Tumbász Hédi)
Januárban folytatódik a férfi, míg februárban a női vízilabdázók világliga-sorozata – adta hírül a vlv.hu.
A szakportál beszámolója szerint a pandémia miatt márciusban elhalasztott olasz–magyar férfi negyeddöntőt január 12-én pótolják Firenzében. Ezt követően – a megváltozott kiírás miatt – még egy meccset kell nyerni a Montenegró–Horvátország találkozó győztese ellen ahhoz, hogy a nemzeti csapat nyáron szerepelhessen Tbilisziben a szuperdöntőben.
A csoportjukban éllovas nők a tervek szerint február 9-én az olaszokat, március 16-án a franciákat fogadják.
A nők olimpiai kvalifikációs tornáját január 17. és 24. között Triesztben rendezik, ezen érdekelt a válogatott. A férficsapat viszont az Eb-győzelemmel már megszerezte az olimpiai részvétel jogát.
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09
Ezek is érdekelhetik




