
A Dunaújváros is elődöntőbe jutott (Fotó: dfve.hu)
Kialakult az elődöntő párosítása a női vízilabda ob I-ben, ahol a címvédő és sorozatban hétszer bajnok UVSE az előző idényben ezüstérmes Dunaújvárossal, a tavaly harmadik Ferencváros pedig az Egerrel játszik a fináléba kerülésért.
A középszakasz utolsó mérkőzését csütörtökön játszotta a BVSC és a Dunaújváros, a találkozó pedig a papírformának megfelelően újvárosi sikerrel zárult.
Az egyik csapat második sikeréig tartó elődöntős párharcok meccseit május 3-án, 6-án, valamint – ha szükséges – 10-én játsszák.
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik





