
Fölényes győzelmet aratott az Eger (Fotó: Tigra-ZF-Eger)
A vendég Miskolc felett aratott 16–8-as győzelmével az Eger került előnybe a férfi vízilabda ob I hetedik helyéért zajló párharcban.
Hazai részről hárman is mesterhármast értek el, a mezőny legeredményesebbje a Miskolcot erősítő, nagyváradi születésű Oltean Sebastian lett négy góllal.
Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc pénteken 19 órától Miskolcon folytatódik.
VÍZILABDA
FÉRFI OB I
A 7. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
Tigra-ZF-Eger–PannErgy-Miskolci VLC 16–8 (5–0, 3–2, 4–2, 4–4)
KÉSŐBB
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.30: Genesys OSC Újbuda–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport)
A 9. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
16.00: Zue.hu Szegedi VE–UVSE
NŐI OB I
AZ 5. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00: Valdor-Szentes–BVSC-Zugló, Szentes
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik





