
A Debrecen visszajutott az élvonalba (Fotó: Waterpolo.hu)
A Debrecen csapata megnyerte a férfi vízilabda ob I/B-t, így egy év után visszajutott az élvonalba.
A magyar szövetség honlapja szerint a DVSE-Master Good az utolsó fordulóban 12–8-ra nyert a bronzérmes Angyalföldi Sportiskola ellen, így 26 mérkőzéséből 25-öt megnyerve jutott vissza az ob I-be.
Az egykori román válogatott, a londoni olimpiát is megjárt, nagyváradi illetőségű Kádár Kálmán általán edzett debreceniek mögött a pekingi olimpiai bajnok Kis Gábor csapata, az Invictus lett a második a tabellán, így osztályozót játszhat a Szentes ellen.
Az élvonalból az utolsó helyezett KSI esik ki a második vonalba.
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06
Ezek is érdekelhetik




