Férfi vízilabda ob I: Kis Gábor lett a Szentes vezetőedzője

Már nem Komlósi Péter (jobbra) a csapat edzője (Fotó: szentesivk.hu)
Komlósi Péter közös megegyezéssel távozott a Metalcom Szentes férfi vízilabdacsapatának vezetőedzői posztjáról, utóda a szakmai igazgató, Kis Gábor lett.
Az élvonalbeli klub közösségi oldalának csütörtöki bejegyzése felidézi, hogy Komlósi december óta dolgozott ismét Szentesen, ahonnan nem is távozik, így további szerepvállalásáról folynak az egyeztetések.
A játékosként olimpiai bajnok Kis Gábor a szombaton 18 órakor kezdődő, Szolnok elleni bajnoki meccsen mutatkozik be a Szentes vezetőedzőjeként.
A szentesiek két győzelemmel és öt vereséggel kezdték az ob I-es idényt.
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Fölényesen nyert a Vasas a férfi vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.19. 20:32
Ezek is érdekelhetik




