Női vízi ob I: a BVSC négy góllal nyert a III. Kerületi TVE ellen
A női vízilabda ob I 17. fordulójában a BVSC-Zugló 12–8-ra legyőzte a III. Kerületi TVE-t.
VÍZILABDA
NŐI OB I
BVSC-Zugló–III. Kerületi TVE 12–8 (3–2, 3–2, 1–2, 5–2)
Legfrissebb hírek

Vízilabda: vb-re készül az U16-os leányválogatott
Utánpótlássport
2026.06.24. 09:05

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok
Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15
Ezek is érdekelhetik





