Vogel Soma és Keszthelyi Rita is jelölt az Év legjobbja címre az európai szövetségnél

MTI/B. A.MTI/B. A.
2024.12.25. 17:26
Vogel Soma is a jelöltek között (Fotó: fradi.hu)
A férfiaknál Vogel Soma, a nőknél Keszthelyi Rita is jelölt az Év legjobb vízilabdázója címre az európai szövetségnél.

A LEN honlapjának beszámolója szerint a férfiválogatott kapusa mellett ferencvárosi csapattársa, az idén Bajnokok Ligája-győztes, majd Párizsban nyáron háromszoros olimpiai bajnokká avanzsáló szerb Dusan Mandic, két ötkarikás ezüstérmes, a horvát Loren Fatovic és Marko Bijac, valamint a spanyolok gólvágója, Alvaro Granados jelölt a díjra.

A női válogatott csapatkapitánya mellett az olimpiai bajnok spanyol együttes klasszisa, Beatriz Ortiz, két holland, Simone van de Kraats és Sabrina van der Slot, valamint a görög Nikoleta Elefteriadu van versenyben a címért.

A jelöltekre december 31-ig lehet szavazni a LEN honlapján.

 

Legfrissebb hírek

Vízilabda: sima sikerrel kezdett az U18-as fiúválogatott a vb-n

Utánpótlássport
19 órája

Megszavazta a képviselő testület, Benedek Tiborról a Margit-szigeten neveznek el sétányt

Vízilabda
Tegnap, 2:29

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett

Vízilabda
2026.06.26. 12:05

Vízilabda: kezdődik az U18-as fiúk vb-je Portugáliában

Utánpótlássport
2026.06.26. 09:02

Ötödikként zárt a Ferencváros női vízilabdacsapata az európai rangsorban

Vízilabda
2026.06.25. 12:54

Vízilabda: vb-re készül az U16-os leányválogatott

Utánpótlássport
2026.06.24. 09:05

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből

Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok

Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15
Ezek is érdekelhetik