Vogel Soma és Keszthelyi Rita is jelölt az Év legjobbja címre az európai szövetségnél

Vogel Soma is a jelöltek között (Fotó: fradi.hu)
A férfiaknál Vogel Soma, a nőknél Keszthelyi Rita is jelölt az Év legjobb vízilabdázója címre az európai szövetségnél.
A LEN honlapjának beszámolója szerint a férfiválogatott kapusa mellett ferencvárosi csapattársa, az idén Bajnokok Ligája-győztes, majd Párizsban nyáron háromszoros olimpiai bajnokká avanzsáló szerb Dusan Mandic, két ötkarikás ezüstérmes, a horvát Loren Fatovic és Marko Bijac, valamint a spanyolok gólvágója, Alvaro Granados jelölt a díjra.
A női válogatott csapatkapitánya mellett az olimpiai bajnok spanyol együttes klasszisa, Beatriz Ortiz, két holland, Simone van de Kraats és Sabrina van der Slot, valamint a görög Nikoleta Elefteriadu van versenyben a címért.
A jelöltekre december 31-ig lehet szavazni a LEN honlapján.
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

Vízilabda: vb-re készül az U16-os leányválogatott
Utánpótlássport
2026.06.24. 09:05

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok
Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15
Ezek is érdekelhetik




