Női vízilabda ob I: kétgólos szentesi győzelem a Szeged otthonában

Fotó: szentesivk.hu
A Valdor Szentes idegenben 7–5-re legyőzte a Seqomics Szegedi VE-t a női vízilabda ob I hetedik helyéért zajló párharc második összecsapásán. Az összesített eredmény ezzel 1–1-re alakult.
A találkozón a szentesiek játékosa, Molnár Daniella három gólig jutott, míg a mezőny legeredményesebb játékosa a szegedi Baksa Borbála volt, aki négyszer talált a kapuba.
A két csapat következő mérkőzését csütörtökön 20 órától Szentesen rendezik.
VÍZILABDA
NŐI OB I
A 7. helyért, 2. mérkőzés
Seqomics Szegedi VE–Valdor-Szentes 5–7 (1–3, 2–2, 1–1, 1–1)
Ld: Baksa B. 4, ill. Molnár D. 3
A párharc állása: 1–1
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

Vízilabda: vb-re készül az U16-os leányválogatott
Utánpótlássport
2026.06.24. 09:05

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48
Ezek is érdekelhetik





