Férfi vízilabda ob I: heten távoznak az ezüstérmes Vasastól – hivatalos

2025.05.26. 14:15
null
Fotó: vasassc.hu
Heten távoznak a férfi vízilabda ob I legutóbbi két idényében ezüstérmes Vasastól – jelentette be a klub hétfőn hivatalos felületein.

Azt már korábban tudni lehetett, hogy Lévai Márton, Batizi Benedek, Szava Randjelovics és Nikola Dedovics elhagyja a klubot, a piros-kékek hétfői közlése szerint azonban Mijics Dávid, Gaszt Roland és Klár Gergely sem marad az egyesületnél.

A Vasas várhatóan a következő hetekben jelenti be, milyen kerettel vág neki a 2025–2026-os idénynek.

 

Legfrissebb hírek

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:51

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

NB I: Paks–Fradi, Vasas–ETO és Kisvárda–Honvéd az 1. fordulóban – sorsolt az MLSZ

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 11:09

Vasas: rajtra készen – Simon Zoltán publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 22:47

Vasas: hamarosan bejelenthetik a Vidi csatárát; ketten mennek Nyíregyházára – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 11:04

Röplabda: a Kunhegyes és a Vasas lett az U13-as bajnok

Utánpótlássport
2026.06.15. 20:34

A Vasas tényleg szerződtette Kovácsrétit, három játékos visszatér Nyíregyházára

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 16:22

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik