Nyéki Balázs nagyon kiakadt: „Második meccs óta össze-vissza vernek minket”
Mint beszámoltunk róla, az FTC-Telekom Waterpolo 14–12-re nyert a VasasPlaket otthonában a férfi vízilabda ob I döntőjének második mérkőzésén, ezzel egy győzelemre került az aranyéremtől. A mérkőzést követően a Ferencváros vezetőedzője, Nyéki Balázs kemény kritikákat fogalmazott meg a játékvezetéssel szemben.
„Az, hogy második meccs óta össze-vissza vernek minket, és nyeljük, ameddig lehet, afellett egy szinten túl nem lehet elmenni! Mostantól én is bármit nyilatkozhatok, vagy pedig állítsák le a nyilatkozatokat szövetségi szinten, mert szerintem ez a megoldás. Ami itt volt a medencében, az nonszensz!” – dühöngött a mérkőzést követően az FTC-Telekom Waterpolo vezetőedzője, Nyéki Balázs.
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Nyéki Balázs: Nagyon fontossá tettük magunknak a bronzérmet
Vízilabda
2026.06.15. 13:59

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09
Ezek is érdekelhetik






