Keszthelyi Rita a görögök legyőzése után: „Nem szabad ebből a mérkőzésből kiindulni”

Fotó: Árvai Károly
Női vízilabda-válogatottunk felkészülési mérkőzésen rendkívül meggyőző játékkal, magabiztosan 18–14-re megverte Görögországot szerdán, a budapesti Császár-Komjádi Sportuszodában. A találkozót követően Cseh Sándor szövetségi kapitány és Keszthelyi Rita csapatkapitány is értékelte az együttes felkészülését. A válogatott az Eb-n Funchalban január 26-án a spanyolokkal, 27-én a románokkal, majd a házigazda portugálokkal játssza a csoportmérkőzéseit.
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

Vízilabda: vb-re készül az U16-os leányválogatott
Utánpótlássport
2026.06.24. 09:05

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok
Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15
Ezek is érdekelhetik




