
Vályi Vanda is aláírná, hogy az olimpiáig csak ezüst, de ott aranyérem kerül a nyakába (Fotó: NSO Tv)
A magyar női vízilabda válogatott tagjait hétfőn fogadták a portugáliai Európa-bajnokságon szerzett ezüstérem után. Az NSO Tv-nek Vályi Vanda beszélt az élményekről, érzésekről, a Ferencváros pólósa szerint ez volt az a döntő, amelyen a legközelebb állt a magyar csapat a győzelemhez.
„A játék képe, a taktikánk a felépítése a csoportmeccsek, középdöntők és a négy között is nagyon jó volt. – jelentette ki Vályi Vanda. – Szerintem ez állt legközelebb hozzánk is. Valahogy mozgásban, taktikában, fókuszáltságban, egymásra hangolódásban ez a döntő volt a legjobb és legközelebb ahhoz, hogy megnyerjük.”
Legfrissebb hírek

Vízilabda: vb-re készül az U16-os leányválogatott
Utánpótlássport
2026.06.24. 09:05

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok
Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15
Ezek is érdekelhetik










