NBA: mismásoltak Leonardról, 50 ezer dollárra büntették őket

MTI MTIMTI MTI
2019.11.08. 12:24
Az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) vezetősége 50 ezer dollárra (15.1 millió forint) büntette a Los Angeles Clipperst.

Az NBA azért rótta meg a kaliforniai klubot, mert ellentmondásos információkat közölt legnagyobb sztárja, Kawhi Leonard egészségi állapotáról.

A Toronto Raptorst az előző idényben bajnoki címig vezető, majd a nyáron klubot váltó klasszist a szakmai stáb sérülésre hivatkozva nem játszatta szerdán az elmúlt szezonban alapszakaszgyőztes Milwaukee Bucks ellen, ugyanakkor csütörtökön már pályára lépett a Portland Trail Blazersszel szemben. Előbbi összecsapást országosan közvetítették, ezeken a találkozókon pedig a csapatoknak a lehető legjobb összeállításban kell pályára lépniük és csak sérülés esetén hagyhatják ki keretükből a sztárokat.

Ehhez képest Leonard másnap már teljesen egészségesnek tűnt és 27 ponttal, valamint 13 lepattanóval vezette csapatát győzelemre.

Legfrissebb hírek

AJ Dybantsát választotta a draft első helyén a Washington Wizards

Kosárlabda
2026.06.24. 09:28

Az UEFA 10 millió euróra büntette az Olympique Marseille-t

Francia labdarúgás
2026.06.17. 19:47

MLSZ: Az Újpest és az FTC is szektorbezárást kapott

Labdarúgó NB I
2026.05.14. 23:29

Férfi kézilabda NB I: jótékonysággal büntetik a gyenge szereplést a Csurgónál

Kézilabda
2026.05.11. 15:43

Nem fellebbez a DVTK, nem lesznek hazai drukkerek a stadionban az idényzárón

Labdarúgó NB I
2026.05.08. 12:56

NBA: a Denver befutott harmadiknak Nyugaton, a Toronto csípte el a keleti ötödik helyet

Amerikai sportok
2026.04.13. 08:47

Alaposan megbüntette az UEFA a Ferencvárost

Európa-liga
2026.03.19. 17:16

NBA: remek tempóban halad a Magic és a Clippers, Jokics újra odatett egy tripla duplát

Amerikai sportok
2026.03.12. 07:37
Ezek is érdekelhetik