Videó: betört a stadionba, aztán elkezdett traktorozni…

K. D.K. D.
2020.09.26. 17:00
Elképesztően bizarr felvételeket rögzített az MLB-ben szereplő Milwaukee Brewers baseballcsapatának stadionjában, a Miller Parkban a térfigyelő kamera a minap. Egy férfi ugyanis betört a stadionba, majd traktorra pattant…

A USA Today beszámolója szerint a 40 éves Keyon A. Lambert a stadion mellett sétálva észrevette, hogy egy ajtó nyitva van, és ha már nyitva volt, be is sétált rajta.

Legnagyobb meglepetésére pedig semmilyen más biztonsági rendszerrel vagy emberrel nem találkozott, így besétált a pályára a Miller Parkban.

Előbb traktorra pattant, és elkezdte feltúrni a földet, majd miután ezt megunta, körbefutott a bázisokon.


A beszámolók szerint legalább 40 ezer dollár, azaz átszámítva 12 és fél millió forint a kár.

A férfit természetesen azóta már letartóztatták.

 

Legfrissebb hírek

Az Újpest elnöke is megszólalt az új stadion felfüggesztett engedélyezési eljárásáról

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:39

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Magukba szívják Amerikát az angolok

Foci vb 2026
2026.06.19. 13:50

Történelmi hazai baseballsiker: a Jánossomorja Rascals megnyerte az európai kupaselejtezőt

Egyéb csapat
2026.06.11. 12:03

Életveszélyesen megsérülő angol szurkolót keres a rendőrség a BL-döntő előtt

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 17:15

Több tízezer jegy nélküli szurkoló érkezik a budapesti BL-döntőre

Bajnokok Ligája
2026.05.26. 22:56

Stadiont neveznek el a kedden elhunyt Mircea Lucescuról

Minden más foci
2026.04.09. 16:34

Sporttörténeti ritkaság: Messi az első aktív játékos, akiről lelátószektort neveztek el

Minden más foci
2026.03.27. 16:57
Ezek is érdekelhetik