NHL: tizenöt év után lesznek ismét meccsek Németországban

2026.03.14. 15:46
Troy ParlaDecemberben Düsseldorfban csap össze a Chicago és az Ottawa (Fotó: Getty Images)
Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) két alapszakaszos mérkőzését Németországban rendezik meg a 2026–2027-es idényben – adta hírül az NHL.

 

Az Ottawa Senators és a Chicago Blackhawks közötti mindkét idei összecsapásnak Düsseldorf lesz a színhelye, az időpont pedig december 18. és 20.

Németország 15 év után először rendez NHL-mérkőzéseket. Legutóbb Berlin volt a házigazda: 2011. október 8-án a Buffalo Sabres 4–2-re legyőzte a Los Angeles Kings együttesét.

Az Ottawa a mostani szezonban a hatodik helyen áll az Atlanti Divízióban 64 mérkőzésen gyűjtött 73 ponttal, míg a Chicago a Központi Divízió utolsó, nyolcadik helyét foglalja el 65 meccs után 61 ponttal.

 

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál

Jégkorong
14 órája

Osztrák jégkorongliga: magyar válogatott hátvédjével hosszabbított az FTC

Jégkorong
2026.06.24. 16:41

Hat taggal bővül az NHL Hírességek Csarnoka

Amerikai sportok
2026.06.23. 11:49

Jégkorong Kontinentális Kupa: Észtországban kezd a magyar bajnok BJA

Jégkorong
2026.06.22. 15:37

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk

Jégkorong
2026.06.22. 07:06

Hosszabbított válogatott csatárával az FTC jégkorongcsapata

Jégkorong
2026.06.20. 15:36

Visszavonult a háromszoros Stanley-kupa-győztes Jonathan Toews

Amerikai sportok
2026.06.19. 20:39

Erste Liga: Mesikämmen Gyergyóból a rivális Brassóhoz igazolt

Jégkorong
2026.06.17. 15:37
Ezek is érdekelhetik