Visszatér a pályára a sérüléséből felépült Rio Ferdinand: a Manchester United védőklasszisa az Oldham Athletic elleni tartalékbajnoki mérkőzésen lép pályára szerda este.
Ferdinand még a világbajnokság előtt, az angol labdarúgó-válogatott első dél-afrikai edzésén sérült meg, amikor ütközött Emile Heskeyvel.
Szintén a tartalékok között kap szerepet Anderson, Wes Brown és Federico Macheda is.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre
Foci vb 2026
2026.06.17. 09:48
Ezek is érdekelhetik





