Manchester City: a másodedző szerint nem igazolnak senkit

2012.12.28. 15:52
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester City másodedzője, David Platt szerint együttese nem erősíti a januári átigazolási időszakban.
„Azok a játékosok, akik erősítést jelenthetnének egy olyan csapatnak, mint a Manchester City, már mind élcsapatokban szerepelnek. Nem lepne meg, ha semmiféle igazolást nem hajtanánk végre” – nyilatkozta David Platt.

A City az Afrikai Nemzetek Kupája miatt akár egy hónapra is elveszítheti Kolo és Yaya Tourét, és Roberto Mancini menedzser sem zárta ki korábban az új érkezőt – bár tény, hogy a téli időszakban kevésbé aktív az angol címvédő, 2010-ben Adam Johnson, 2011-ben Edin Dzeko volt az egyetlen drága igazolás.
Legfrissebb hírek

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01

BL-selejtezős klubnál folytatja Hegyi Krisztián – hivatalos

Légiósok
2026.06.19. 11:50

Erste Liga: Mesikämmen Gyergyóból a rivális Brassóhoz igazolt

Jégkorong
2026.06.17. 15:37

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Eközben Pozsonyban… Yaya Tourét kinevezték a Slovan vezetőedzőjének

Foci vb 2026
2026.06.13. 15:53

Csóka Dániel a Vasasban folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 13:44

„Felesleges ajánlatot tenniük” – a Bayern elnöke üzent a Real Madridnak Olise miatt

Német labdarúgás
2026.06.09. 11:05
Ezek is érdekelhetik