Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester City másodedzője, David Platt szerint együttese nem erősíti a januári átigazolási időszakban.
„Azok a játékosok, akik erősítést jelenthetnének egy olyan csapatnak, mint a Manchester City, már mind élcsapatokban szerepelnek. Nem lepne meg, ha semmiféle igazolást nem hajtanánk végre” – nyilatkozta David Platt.
A City az Afrikai Nemzetek Kupája miatt akár egy hónapra is elveszítheti Kolo és Yaya Tourét, és Roberto Mancini menedzser sem zárta ki korábban az új érkezőt – bár tény, hogy a téli időszakban kevésbé aktív az angol címvédő, 2010-ben Adam Johnson, 2011-ben Edin Dzeko volt az egyetlen drága igazolás.
A City az Afrikai Nemzetek Kupája miatt akár egy hónapra is elveszítheti Kolo és Yaya Tourét, és Roberto Mancini menedzser sem zárta ki korábban az új érkezőt – bár tény, hogy a téli időszakban kevésbé aktív az angol címvédő, 2010-ben Adam Johnson, 2011-ben Edin Dzeko volt az egyetlen drága igazolás.
Legfrissebb hírek

BL-selejtezős klubnál folytatja Hegyi Krisztián – hivatalos
Légiósok
2026.06.19. 11:50

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Csóka Dániel a Vasasban folytatja – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 13:44
Ezek is érdekelhetik




