Swansea: Kitiltottak, el sem köszönhettem - Laudrup
Michael Laudrup perrel fenyegeti a Swansea Cityt, amely szerinte igazságtalanul járt el vele az elbocsátásakor. A dán szakember azt is kifogásolja, hogy kitiltották a Swansea intézményeiből, és még csak el sem köszönhet játékosaitól.
„Levelet írtam a klubnak, és azt kértem, indokolják meg részletesen az elbocsátásomat. Egyelőre csak azt közölték velem, hogy nem látogathatom a klub központját, azaz nem búcsúzhatok el a játékosaimtól” – írta a csapatával a legutóbbi tíz bajnokijából csak egyet megnyerő Laudrup a közleményében.
Az egy éve a csapattal Ligakupát nyerő Laudrup a közleményében megköszönte játékosainak odaadásukat, és sok sikert kívánt nekik a bajnokikon, az FA-kupában és az Európa-ligában is.
Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél
Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből
Kézilabda
2026.06.23. 11:51

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

Távozik a Veszprém futsalcsapatának vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 15:14

Edzőt váltott a Torino és a Sassuolo – hivatalos
Olasz labdarúgás
2026.06.12. 16:14
Ezek is érdekelhetik


