Videó: „rúgj szét pár s**get!” Kobe köszöntötte Gerrardot

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.01.07. 19:33
Szerdán hivatalosan is megerősítést nyert, hogy a Liverpoolt a 2014–2015-ös szezont követően elhagyó Steven Gerrard Észak-Amerikában, a Los Angeles Galaxyban folytatja pályafutását. Az angol középpályást nem akárki köszöntötte az angyalok városában: a Los Angeles Lakers NBA-csapat sztárja, Kobe Bryant küldött egy baráti videoüdvözletet.

„Mindig is nagy rajongód voltam, sokoldalúságod, erőd és vezéregyéniséged lenyűgöz a mai napig. Remélem újabb bajnoki címhez segíted a csapatot. Várom, hogy a Galaxy mezében lássalak a pályán. Üdvözöllek Los Angelesben, élvezd az ittlétet és rúgj szét pár se**et! Én ott leszek, hogy szurkoljak neked. Béke!”

Legfrissebb hírek

Viktor Gyökeres teljesítményét kritizálta az angolok legendája

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 15:03

Az angol szakértők az Arsenal-játékosok toporgását hibáztatják a szétlövés után

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 10:59

NBA-legek: Wembanyama könyököse is belefért a Spursnek; hatalmas lendületben a Knicks

Amerikai sportok
2026.05.19. 13:44

Férfi kosárlabda-vb-selejtező: Doncic kihagyja a szlovénok nyári meccseit

Kosárlabda
2026.05.12. 11:47

A Lakerst söpörve főcsoportdöntős az OKC; hazai pályán egyenlített a Cavs

Amerikai sportok
2026.05.12. 09:15

Jokics: Ha Szerbiában lennénk, mindannyiunkat kirúgnának – az NBA-rájátszás első körének értékelése

Amerikai sportok
2026.05.10. 12:25

NBA: a Lakers nagy bajban a címvédő ellen; Mitchell és Harden életben tartotta a Cavs reményeit

Amerikai sportok
2026.05.10. 08:35

NBA: két és fél negyedig volt szoros – a címvédő OKC megint simán megverte a Lakerst, már 2–0-ra vezet – videók

Amerikai sportok
2026.05.08. 09:15
Ezek is érdekelhetik