Neymart, a brazil labdarúgó-válogatott támadóját négy mérkőzésről eltiltották, mert a Kolumbia elleni Copa América-csoportmérkőzésen kiállítása után a játékoskijáróban inzultálta a játékvezetőt. Az FC Barcelona klasszisának így véget ért a torna, ezért nem maradt tovább a válogatottal, a családjával pihenni ment.
„Nem volt nagy öröm úgy dolgozni az edzéseken, hogy tudtam, már nem léphetek pályára ezen a tornán. Saját magamat sodortam ebbe a bosszantó helyzetbe. Most már csak rajtam múlik minden, hogy többé ilyen ne történjen, ezért a családommal szeretnék lenni, velük feltöltődni”– mondta Neymar az újságíróknak.„Nem volt nagy öröm úgy dolgozni az edzéseken, hogy tudtam, már nem léphetek pályára ezen a tornán. Saját magamat sodortam ebbe a bosszantó helyzetbe. Most már csak rajtam múlik minden, hogy többé ilyen ne történjen, ezért a családommal szeretnék lenni, velük feltöltődni”– mondta Neymar az újságíróknak.
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik



